Привіт   Гость Субота, 22.06.2024, 20:43

Все про український футбол - Прем'єр ліга України, таблиця чемпіонату, відео голів, результати матчів НАЦІОНАЛЬНОЇ та МОЛОДІЖНОЇ збірної України з футболу, Ліга Чемпіонів та Ліга Європи, товаристські матчі українських команд, трансфери (переходи) в Україні. Також на сайті Ви можете знайти багато цікавого про серію футбольних симуляторів EA SPORT FIFA10, FIFA11, FIFA12, FIFA13, FIFA14 - патчі, управління клавіатурою, коментатори, як робити трюки, фінти, шпалери, та багато іншого. 
*** Ліга Європи (2014/2015), Плей-офф, Дніпро 19:00 Хайдук, Рух 19:00 Металіст, Зоря 20:45 Фейєноорд ***
Меню сайту

Дивитись онлайнСлухай радіо

Класні сайти
Сайт цікавої інформації
КОРИСНІ САЙТИ

Наша кнопка

Встановіть, будь ласка, нашу кнопку на ваш сайт
Код кнопки

Онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЛІЧИЛЬНИКИ

Союз європейських футбольних асоціацій (англ. Union of European Football Associations, скор. UEFA, в українській транслітерації УЄФА) - організація, що керує футболом в Європі. Вона поєднує національні футбольні асоціації європейських країн, а також Ізраїлю, Кіпру й Казахстану. УЄФА займається організацією європейських змагань клубів і збірних, розподіляє прибутки від реклами й трансляції турнірів, що проходять під її егідою, між клубами й національними асоціаціями, що входять до її складу.
УЄФА є однією із шести континентальних конфедерацій, що входять до ФІФА, причому УЄФА з них найбільш впливова й багата. Майже всі найсильніші футболісти світу грають у Європі через те, що саме в ній найбільші зарплати, особливо в Англії, Італії, Іспанії і Німеччині. Також УЄФА представляють багато сильних збірних світу, що визначає велике представництво країн цієї конфедерації на світових першостях: так, з 32 команд на чемпіонаті світу 2006 року УЄФА представляли 14.
УЄФА була заснована 15 червня 1954 в Базелі (Швейцарія) після консультацій, розпочатих федераціями футболу Франції, Італії й Бельгії. Спочатку до УЄФА входило 25 країн, зараз ця цифра досягла 53-х. Штаб-квартира УЄФА розташовувалася в Парижі до 1959, коли вона переїхала до Берну. З 1995 вона базується у швейцарському Ньоні.


Австрія 

 Азербайджан

 
Албанія 

 Вірменія Англія
Андора

 Білорусь 

 Бельгія 

 Болгарія Боснія і Герцеговина 

 Німеччина 

 Греція 

 Грузія 

 Данія 

 Естонія 

 Ізраїль 

 Ірландія 

 Ісландія 

 Іспанія 

 Італія 

 Казахстан 

 Кіпр 

 Латвія 

 Литва 

 


Ліхтенштейн 

 Люксембург 

 Македонія 

 Мальта 

 Молдова 

 


Нідерланди 

 


Норвегія 

 
Польща 

 Португалія 

 Росія 

 Ромунія 

 Сан-Марино 

 Північна Ірландія 

 Сербія 

 Словенія 

 Словаччина 

 Туреччина 

 


Угорщина

 Україна 

 Уельс 

 Фарерські острови

 Фінляндія 

 
Франція 

 
Хорватія 


Чехія 

 Чорногорія 

 


Швейцарія 

 Швеція 

 Шотландія 


...

$

Хмарка тегів

Вгору
Copyright yurasik © 2024